Oryginalna taśma do etykietowania Brother MK-231BZ – czarny nadruk na białym tle, szerokość 12 m

Taśma Brother MK-231BZ czarny nadruk na białym tle o szerokości 12 mm i długości 8 m. Kompatybilna z drukarkami etykiet P-touch oznaczonymi logo M.

12 mm szerokości, 8 m długości

Wysokiej jakości, oryginalna taśma firmy Brother

Zapewnia czytelne rezultaty

Specyfikacja produktu

MK231BZ_main

Główne cechy

  • 12 mm szerokości, 8 m długości
  • Wysokiej jakości, oryginalna taśma firmy Brother
  • Zapewnia czytelne rezultaty

Opis

Drukuj wysokiej jakości etykiety od ręki, korzystając z oryginalnej taśmy MK-231BZ i drukarki etykiet P-touch. Taśma MK-231BZ firmy Brother przyda się w organizacji albumów ze zdjęciami, płyt CD, dokumentów czy folderów.

Więcej informacji o produkcie

Taśma MK-231BZ umożliwia druk wysokiej jakości etykiet, które przydadzą się w całym domu. Dostępna w wielu kolorach i szerokościach kompaktowa taśma, wykorzystuje technikę bezpośredniego druku termicznego do odtworzenia obrazu.

Taśma MK-231BZ z czarnym nadrukiem na białym tle jest kompatybilna z drukarkami etykiet P-touch oznaczonymi logo M. Świetnie sprawdza się w organizacji i może być stosowana w etykietowaniu różnych przedmiotów od dokumentów i folderów przez gniazdka po pojemniki.

Poddana testom przez firmę Brother w celu zapewnienia niezawodności wszechstronna taśma MK-231BZ gwarantuje wysokiej jakości druk za każdym razem przez co etykiety są czytelne i wyraźne.
 

do góry