1. Home
  2. Eksploatacja
  3. HSe-251

Oryginalna rurka termokurczliwa HSe-251, czarny nadruk na białym tle o szerokości 23.6mm

Rrurka termokurczliwa HSe-251 firmy Brother, czarny nadruk na białym tle o szerokości 23.6mm

Oryginalna rurka termokurczliwa HSe-251 firmy Brother o szerokości 23.6mm została zaprojektowana w celu trwałego oznaczania kabli oraz przewodów. HSe-251 charakteryzuje się współczynnikiem kurczenia 2:1 i jest rekomendowana  do kabli o średnicy od 7.3mm do 14.3mm. Rurka  termokurczliwa z czarnym nadrukiem na białym tle jest kompatybilna z drukarkami P-touch, które posiadają logo HS i HSe na pokrywie kasety z taśmą.

Główne

  • 23.6mm serokości, 1.5m długości
  • Po podgrzaniu ulega skurczeniu w celu łatwiejszej identyfikacji kabli
  • Wysokiej jakości oryginalna rurka termokurczliwa
  • Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Podsumowanie

Oryginalna rurka termokurczliwa HSe-251 firmy Brother o szerokości 23.6mm została zaprojektowana w celu trwałego oznaczania kabli, światłowodów oraz przewodów o zewnętrznej średnicy między 7.3mm-14.3mm.

Gdy nadrukowana rurka umieszczona jest wokół kabla i ogrzewana za pomocą opalarki, kurczy się, mocno zaciskając kabel. Klej nie jest potrzebny, dzięki czemu nawet w ciepłym otoczeniu rurka nie oderwie się od kabla.

Rurka  termokurczliwa HSe-251 jest kompatybilna z drukarkami P-touch. Nośnik stanowi nieodłączny element zestawu elektryka i pomaga spełnić wymogi bezpieczeństwa oraz wydajniej wykonywać swoją pracę.

Kompatybilna z