1. Home
  2. Eksploatacja
  3. HSe-221

Oryginalna rurka termokurczliwa HSe-221 firmy Brother – czarny nadruk na białym tle, 8.8mm szerokości

Rurka termokurczliwa HSe-221 firmy Brother – czarny nadruk na białym tle, 8.8mm szerokości

Oryginalna rurka termokurczliwa HSe-221 firmy Brother o szerokości 8.8mm została zaprojektowana w celu trwałego oznaczania kabli oraz przewodów. HSe-221 charakteryzuje się współczynnikiem kurczenia 2:1 i jest rekomendowana  do kabli o średnicy od 2.6mm do 5.1mm. Rurka  termokurczliwa z czarnym nadrukiem na białym tle jest kompatybilna z drukarkami P-touch, które posiadają logo HS i HSe na pokrywie kasety z taśmą.

Główne cechy

  • 8.8mm szerokości, 1.5m długości
  • Po podgrzaniu ulega skurczeniu w celu łatwiejszej identyfikacji kabli
  • Wysokiej jakości oryginalna rurka termokurczliwa
  • Zapewnia wyraźne rezultaty

Podsumowanie

Oryginalna rurka termokurczliwa HSe-221 firmy Brother o szerokości 8.8mm została zaprojektowana w celu trwałego oznaczania kabli, światłowodów oraz przewodów o zewnętrznej średnicy między 2.6mm-5.1mm.

Gdy nadrukowana rurka umieszczona jest wokół kabla i ogrzewana za pomocą opalarki, kurczy się, mocno zaciskając kabel. Klej nie jest potrzebny, dzięki czemu nawet w ciepłym otoczeniu rurka nie oderwie się od kabla.

Rurka  termokurczliwa HSe-221 jest kompatybilna z drukarkami P-touch. Nośnik stanowi nieodłączny element zestawu elektryka i pomaga spełnić wymogi bezpieczeństwa oraz wydajniej wykonywać swoją pracę.

Kompatybilna z