Oryginalne taśmy HGe-M951V5 firmy Brother – czarny nadruk na matowym srebrnym tle, 24mm szerokości

Oryginalne taśmy HGe-M951V5 firmy Brother. Czarny nadruk na matowym srebrnym tle, opakowanie zawiera 5 sztuk. Taśmy o szerokości 24mm i długości 24mm.

24mm szerokości, 8m długości

Wysokiej jakości oryginalne taśmy firmy Brother

Zapewnia wyraźne rezultaty

Specyfikacja produktu

HGEM951V5_main

Główne cechy

  • 24mm szerokości, 8m długości
  • Wysokiej jakości oryginalne taśmy firmy Brother
  • Zapewnia wyraźne rezultaty

Opis

Wysokiej klasy taśmy HGe-M951V5 oferują zarówno profesjonalne wydruki jak i wysoką prędkość druku. Stanowią idealne narzędzie dla branż, które wymagają wydruku dużej ilości etykiet w krótkim czasie.

Więcej informacji o produkcie

Taśma HGe-M951V5 wyróżnia się takimi cechami jak standardowe laminowane taśmy TZe. Ta czarna taśma na matowym srebrnym tle została poddana rygorystycznym taśmom w zakresie trwałości i niezawodności.

Nośnik HGe-M951V5 charakteryzuje się zarówno wysoką rozdzielczością jak i wysoką prędkością druku.Stanowi idealne rozwiązanie dla branż, które wymagają wydruku dużej ilości etykiet w krótkim czasie.

Te laminowane taśmy samoprzylepne są odporne na wysokie temperatury, chemikalia, ścieranie oraz wodę. Tym samym mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Wybierając taśmę HGe-M951V5, możesz mieć pewność, że Twoja drukarka etykiet będzie drukować sprawnie, tworząc jasne, czytelne i trwałe etykiety.

do góry