Oryginalny pojemnik na zużyty toner Brother WT229CL

Pojemnik na zużyty toner Brother WT229CL. Cykl pracy do 50 000 stron przy 5 stronach na zadanie drukowania.

Cykl pracy do 50 000 stron przy 5 stronach na zadanie drukowania

Wysokiej jakości oryginalny pojemnik na zużyty toner Brother

Profesjonalnie zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszej technologii zarządzania kolorami, aby zapewnić doskonałą jakość druku za każdym razem

Specyfikacja produktu

Pojemnik na zużyty toner Brother WT229CL przodem na białym tle

Poddany rygorystycznym testom, aby zapewnić niezawodność i zapobiec awarią

Chroń swoją gwarancję, korzystając z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych firmy Brother

Specyfikacja produktu

  • Cykl pracy do 50 000 stron przy 5 stronach na zadanie drukowania
  • Wysokiej jakości oryginalny pojemnik na zużyty toner Brother
  • Profesjonalnie zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszej technologii zarządzania kolorami, aby zapewnić doskonałą jakość druku za każdym razem
  • Poddany rygorystycznym testom, aby zapewnić niezawodność i zapobiec awarią
  • Chroń swoją gwarancję, korzystając z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych firmy Brother

Opis

Ten oryginalny toner zużyty Brother WT-229CL jest kompatybilny z szeroką gamą naszych drukarek laserowych. Pojemnik na zużyty toner WT229CL został zaprojektowany, aby zapewnić szybkie, wydajne i całkowicie niezawodne dostarczanie dokumentów.

Kompatybilny z

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Więcej informacji o produkcie

Ten oryginalny pojemnik na zużyty toner WT229CL jest niezbędny w biurze, jeśli chodzi o wydłużenie żywotności urządzenia i zapewnienie, że dostarcza wysokiej jakości dokumenty za każdym razem.

Pojemnik WT229CL zbiera nadmiar toneru, który gromadzi się w urządzeniu, dzięki czemu można go łatwo wyrzucić bez rozlania, bałaganu lub zamieszania. Dzięki temu wydruki pozostają wyraźne i pozbawione rozprysków, zapewniając profesjonalne rezultaty, jakich oczekujesz od Brother.

Dzięki cyklowi pracy wynoszącemu do 50 000 stron przy 5 stronach na zadanie drukowania, ten pojemnik na zużyty toner jest trwały i niezawodny, a także znacznie ułatwia codzienną konserwację urządzenia.

dwie kolorowe papugi latają nad dżunglą

Ochrona środowiska i recykling

Wszystkie wkłady z atramentem firmy Brother są zbudowane tak, aby wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Firma Brother oferuje klientom ekologiczny sposób utylizacji produktów marki Brother po zakończeniu ich eksploatacji. 

 
wsparcie zawsze po Twojej stronie

Wsparcie

Stosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych w drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych Brother gwarantuje optymalną wydajność. Brother jest zawsze „po Twojej stronie”. Zobowiązujemy się do zapewnienia doskonałej obsługi klienta - zarówno przed, jak i po zakupie sprzętu.

 
Niezawodność i zapewnienie wysokiej jakości, czytelne wydruki

Niezawodność i wysoka jakość

Wspaniałe kolory są tworzone za pomocą technologii Brother’s Color Rich, która sprawia, że odbitki mają intensywne barwy. Atrament Innobella firmy Brother to starannie dobrany skład chemiczny, który zapobiega zatykaniu się głowicy drukującej i zapewnia płynniejszą pracę. Przekłada się to na niezawodność i trwałość drukarki Brother.

laser oryginalny toner

Autentyczność materiałów eksploatacyjnych

Na oryginalnych tonerach firmy Brother znajduje się holograficzna etykieta bezpieczeństwa. Upewnij się, że opakowanie i naklejka zabezpieczająca nie zostały naruszone. Oryginalność materiałów potwierdzisz wprowadzając unikalny 7-cyfrowy numer identyfikacyjny na stronie: www.brother.com/id 

Recykling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź naszą stronę.

do góry