Oryginalny pojemnik na zużyty toner Brother WT-200CL

Pojemnik na zużyty toner WT-200CL firmy Brother. Wydajność do 50 000 stron.

Wydajność do 50 000 stron

Wysokiej jakości, oryginalny produkt firmy Brother

Gwarancja pracy drukarki na najwyższym poziomie

Specyfikacja produktu

WT200CL_main

Główne cechy

  • Wydajność do 50 000 stron
  • Wysokiej jakości, oryginalny produkt firmy Brother
  • Gwarancja pracy drukarki na najwyższym poziomie

Opis

Oryginalny pojemnik na zużyty toner WT-200CL jest kompatybilny z szeroką gamą drukarek laserowych firmy Brother. Opracowany w celu zapewnienia szybkiego oraz dokładnego druku, zapewnia bezproblemową konserwację drukarki.

Więcej informacji o produkcie

Oryginalny pojemnik na zużyty toner WT-200CL jest niezbędny w biurze, gdyż wydłuża żywotność drukarki oraz pozwala utrzymać najwyższą jakość wydruków.

Pojemnik WT-200CL gromadzi zużyty toner zbierający się w urządzeniu, umożliwiając łatwe usuwanie odpadów bez ryzyka rozlania, zabrudzenia czy bałaganu. Dzięki pojemnikowi wydruki są wyraźne oraz bez zabrudzeń, gwarantując wysokiej jakości rezultaty na miarę marki Brother.

Zapewniając wydajność do 50 000 stron, pojemnik na zużyty toner służy długo i jest niezawodny, przez co codzienna konserwacja drukarki jest dużo łatwiejsza.

Recykling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź naszą stronę.

do góry