TN-821XXLM superwydajny toner magenta firmy Brother

TN-821XXLM toner magenta firmy Brother. Pozwala na druk do 12 000 stron.

Pozwala na wydruk do 12 000 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19798

TN-821XXLM wysokiej jakości superwydajny toner magenta firmy Brother

Oryginalne kasety z tonerem firmy Brother są dokładnie testowane pod kątem idealnego drukowania za każdym razem. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze.

Specyfikacja produktu

TN821XXLM widok z przodu

Korzystanie z oryginalnego superwydajnego tonera Brother TN-821XXLM pozwala zachować gwarancję twojego urządzenia

Specyfikacja produktu

  • Pozwala na wydruk do 12 000 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19798
  • TN-821XXLM wysokiej jakości superwydajny toner magenta firmy Brother
  • Oryginalne kasety z tonerem firmy Brother są dokładnie testowane pod kątem idealnego drukowania za każdym razem. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze.
  • Korzystanie z oryginalnego superwydajnego tonera Brother TN-821XXLM pozwala zachować gwarancję twojego urządzenia

Opis

TN-821XXLM superwydajny toner magenta, zapewnia wyraźne wydruki za każdym razem.  

Nasze łatwe w montażu tonery są kompatybilne z różnymi urządzeniami, pomagając w tworzeniu trwałych dokumentów, które się nie rozmazują ani nie blakną. 

Firma Brother uwzględnia wpływ na środowisko na każdym etapie cyklu życia produktu, zmniejszając ilość odpadów na wysypiskach. Wszystkie tonery i urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. 
 
Oryginalny toner Brother TN-821XXLM - warto za każdym razem. 

Więcej informacji o produkcie

 
Duża ilośc wydruków, pani trzymająca stertę kartek

Większe oszczędności na wydruku

Superwydajne tonery zawierają więcej materiału eksploatacyjnego, co zapewnia wyższą wydajność i niższy koszt wydruku strony. W przypadku dużej ilości wydruków oszczędza się czas na wymianę tonera.

Niezawodność i zapewnienie wysokiej jakości, czytelne wydruki

Niezawodność i wysoka jakość

Wspaniałe kolory są tworzone za pomocą technologii Brother’s Color Rich, która sprawia, że odbitki mają intensywne barwy. Atrament Innobella firmy Brother to starannie dobrany skład chemiczny, który zapobiega zatykaniu się głowicy drukującej i zapewnia płynniejszą pracę. Przekłada się to na niezawodność i trwałość drukarki Brother.

gwarancja jakości wydruków,pani trzyma kolorowy wydruk

Nieprzerwane działanie

Wkłady atramentowe Brother zostały zaprojektowane jako część całego systemu drukującego. Idealnie współpracują z drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnym firmy Brother, zapewniając przy tym najwyższą jakość wydruków. Oryginalne materiały eksploatacyjne to najlepsza ochrona sprzętów, zapewnienie optymalnej wydajności drukarki Brother, nieprzerwane działanie i oszczędność pieniędzy w dłuższej perspektywie.

Przetestowana wydajność

Przetestowana wydajność

Atrament Innobella i papier firmy Brother są odporne na blaknięcie pod wpływem światła i ozonu, co sprawia, że długotrwałe narażenie wydruków nie spowoduje z czasem ich płowienia. Zyskaj profesjonalne wykończenie dzięki oryginalnym wkładom atramentowym firmy Brother.

wsparcie zawsze po Twojej stronie

Wsparcie

Stosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych w drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych Brother gwarantuje optymalną wydajność. Brother jest zawsze „po Twojej stronie”. Zobowiązujemy się do zapewnienia doskonałej obsługi klienta - zarówno przed, jak i po zakupie sprzętu.

 
dwie kolorowe papugi latają nad dżunglą

Ochrona środowiska i recykling

Wszystkie wkłady z atramentem firmy Brother są zbudowane tak, aby wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Firma Brother oferuje klientom ekologiczny sposób utylizacji produktów marki Brother po zakończeniu ich eksploatacji. 

 
laser oryginalny toner

Autentyczność materiałów eksploatacyjnych

Na oryginalnych tonerach firmy Brother znajduje się holograficzna etykieta bezpieczeństwa. Upewnij się, że opakowanie i naklejka zabezpieczająca nie zostały naruszone. Oryginalność materiałów potwierdzisz wprowadzając unikalny 7-cyfrowy numer identyfikacyjny na stronie: www.brother.com/id 

Recykling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź naszą stronę.

do góry