Brother TN-3380TWIN to dwupak oryginalnych, czarnych kaset z tonerem o wysokiej wydajności.

Dwupak czarnego toneru Brother TN-3380TWIN. Każdy katridż drukuje do 8000 stron.

Każda kaseta drukuje do 8000 stron zgodnie z normą ISO/IEC19752

Wysokiej jakości, oryginalny toner firmy Brother

Oszczędza papier, czas i pieniądze

Specyfikacja produktu

Brother TN3380TWIN - zdjęcie produktu

Najważniejsze funkcje

  • Każda kaseta drukuje do 8000 stron zgodnie z normą ISO/IEC19752
  • Wysokiej jakości, oryginalny toner firmy Brother
  • Oszczędza papier, czas i pieniądze

Opis

Wkłady o dużej wydajności, zaprojektowane z myślą o znacznie dłuższej żywotności. Oryginalne opakowanie dwupaku TN-3380TWIN, zapewnia większą trwałość bez utraty jakości. Kup dwupak TN-3380TWIN, aby uzupełnić toner, a także mieć pod ręką kasetę zamienną na następny raz.

Opis

Inne tonery

Dwupak z tonerem TN-3380TWIN zawiera dwie kasety TN-3380 w kolorze czarnym, które zostały zaprojektowane z myślą o bezproblemowej współpracy z drukarką Brother i zapewniają najwyższą jakość za każdym razem.

Oryginalne materiały eksploatacyjne są zaprojektowane tak, aby idealnie współpracowały z urządzeniem. Możliwe jest, że korzystanie z tańszych zamienników może powodować problemy z drukowaniem, a nawet uszkodzić drukarkę – czy warto ryzykować?

Wybierając oryginalny dwupak z tonerem TN-3380TWIN, możesz mieć pewność, że Twoja drukarka będzie nadal działać najlepiej jak potrafi, a posiadana gwarancja pozostanie ważna.

Recykling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź naszą stronę.

do góry