Oryginalny toner Brother TN-325M w kolorze magenta

Wysokowydajny toner firmy Brother TN-325M w kolorze magenta. Wydajność druku do 3 500 stron.

Druk do 3 500 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19798

Wysokiej jakości, oryginalny toner firmy Brother

Oszczędność papieru, czasu i pieniędzy

Specyfikacja produktu

TN325M

Główne cechy

  • Druk do 3 500 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19798
  • Wysokiej jakości, oryginalny toner firmy Brother
  • Oszczędność papieru, czasu i pieniędzy

Opis

Zaprojektowany do harmonijnej współpracy z drukarkami firmy Brother, oryginalny toner TN-325M w kolorze magenta. Prowadzi do ograniczenia kosztów przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości druku.

Więcej informacji o produkcie

Inne tonery

Wysokowydajny toner TN-325M służy dłużej niż standardowe tonery, a jednocześnie zapewnia tak samo wysoką jakość drukowania. Oryginalny toner TN-325M gwarantuje bezproblemowe działanie drukarki przez lata.

Chociaż korzystanie z tańszych zamienników tonerów może kosztować mniej w krótszej perspektywie czasu, to nie są one jednak wystarczająco kompatybilne z urządzeniami firmy Brother. Zamienne, często gorsze jakościowo produkty mogą prowadzić do problemów z drukowaniem, a nawet do uszkodzeń drukarek.

Decyzja o zakupie oryginalnego tonera TN-325M zapewnia najlepszą jakość pracy drukarki, a także utrzymuje ważność gwarancji, tym samym prowadząc do spokojnego użytkowania na lata.

Recykling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź naszą stronę.

do góry