Brother TN-247BKTWIN to dwupak oryginalnych, czarnych tonerów o wysokiej wydajności.

Oryginalne kasety z czarnym tonerem Brother TN-247BKTWIN. Każdy toner o wydajności do 3000 stron.

Każdy toner pozwala na wydruk do 3000 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19798

Zestawy są bardziej ekonomiczne w zakupie niż pojedyncze opakowania. Dodatkową korzyścią jest niższy koszt wydruku jednej strony.

Wysokiej jakości oryginalny toner Brother TN-247BKTWIN o wysokiej wydajności, dwupak

Specyfikacja produktu

TN247BKTWIN puudełko z dwoma oryginalnymi tonerami Brother

Oryginalne tonery firmy Brother są dokładnie testowane pod kątem idealnego drukowania za każdym razem. Pozwala to oszczędzić czas i pieniądze.

Korzystanie z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Brother, chroni Twój sprzęt.

Specyfikacja produktu

  • Każdy toner pozwala na wydruk do 3000 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19798
  • Zestawy są bardziej ekonomiczne w zakupie niż pojedyncze opakowania. Dodatkową korzyścią jest niższy koszt wydruku jednej strony.
  • Wysokiej jakości oryginalny toner Brother TN-247BKTWIN o wysokiej wydajności, dwupak
  • Oryginalne tonery firmy Brother są dokładnie testowane pod kątem idealnego drukowania za każdym razem. Pozwala to oszczędzić czas i pieniądze.
  • Korzystanie z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Brother, chroni Twój sprzęt.

Opis

Zaprojektowany z myślą o twoim urządzeniu drukującym, oryginalny zestaw tonerów Brother TN-247BKTWIN o wysokiej wydajności. Składa się z dwóch kaset z czarnym tonerem w jednym poręcznym opakowaniu, z których każda drukuje do 3000 stron.

Nasze łatwe w montażu tonery są kompatybilne z różnymi urządzeniami, pomagając w tworzeniu trwałych dokumentów, które się nie rozmazują ani nie blakną.

Firma Brother rozważa wpływ na środowisko na każdym etapie cyklu życia produktu, zmniejszając ilość odpadów na wysypiskach. Wszystkie tonery i urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. 
 
Oryginalne tonery Brother TN-247BKTWIN — warto za każdym razem.

Opis

 
TN247BK-Twin pudełko z tonerem, opakowanie leży na stole

Oszczędzaj z wielopakiem

Kupując oryginalny, czarny dwupak Brother TN247BKTWIN o wysokiej wydajności, nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale również zmniejszasz koszty drukowania. Zestaw zawiera:


TN247BK
x 2

Wygodne opakowanie zbiorcze, kobieta odbiera wydruk z drukarki

Wygodne wielopaki

Zakup pojedynczych opakowań jest niewygodne i generuje większą ilość opakowań, dlatego zdecydowanie bardziej opłaca się kupować wielopaki.

 
Niezawodność i zapewnienie wysokiej jakości, czytelne wydruki

Niezawodność i wysoka jakość

Wspaniałe kolory są tworzone za pomocą technologii Brother’s Color Rich, która sprawia, że odbitki mają intensywne barwy. Atrament Innobella firmy Brother to starannie dobrany skład chemiczny, który zapobiega zatykaniu się głowicy drukującej i zapewnia płynniejszą pracę. Przekłada się to na niezawodność i trwałość drukarki Brother.

gwarancja jakości wydruków,pani trzyma kolorowy wydruk

Nieprzerwane działanie

Wkłady atramentowe Brother zostały zaprojektowane jako część całego systemu drukującego. Idealnie współpracują z drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnym firmy Brother, zapewniając przy tym najwyższą jakość wydruków. Oryginalne materiały eksploatacyjne to najlepsza ochrona sprzętów, zapewnienie optymalnej wydajności drukarki Brother, nieprzerwane działanie i oszczędność pieniędzy w dłuższej perspektywie.

Przetestowana wydajność

Przetestowana wydajność

Atrament Innobella i papier firmy Brother są odporne na blaknięcie pod wpływem światła i ozonu, co sprawia, że długotrwałe narażenie wydruków nie spowoduje z czasem ich płowienia. Zyskaj profesjonalne wykończenie dzięki oryginalnym wkładom atramentowym firmy Brother.

wsparcie zawsze po Twojej stronie

Wsparcie

Stosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych w drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych Brother gwarantuje optymalną wydajność. Brother jest zawsze „po Twojej stronie”. Zobowiązujemy się do zapewnienia doskonałej obsługi klienta - zarówno przed, jak i po zakupie sprzętu.

 
dwie kolorowe papugi latają nad dżunglą

Ochrona środowiska i recykling

Wszystkie wkłady z atramentem firmy Brother są zbudowane tak, aby wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Firma Brother oferuje klientom ekologiczny sposób utylizacji produktów marki Brother po zakończeniu ich eksploatacji. 

 
laser oryginalny toner

Autentyczność materiałów eksploatacyjnych

Na oryginalnych tonerach firmy Brother znajduje się holograficzna etykieta bezpieczeństwa. Upewnij się, że opakowanie i naklejka zabezpieczająca nie zostały naruszone. Oryginalność materiałów potwierdzisz wprowadzając unikalny 7-cyfrowy numer identyfikacyjny na stronie: www.brother.com/id 

Recykling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź naszą stronę.

do góry