Oryginalny toner TN-2010 firmy Brother – czarny

Czarny toner TN-2010 firmy Brother. Drukuje do 1000 stron.

Umożliwia wydruk do 1000 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19752

Oryginalny wysokiej jakości toner firmy Brother

Zapewnia oszczędność czasu, pieniędzy i papieru

Specyfikacja produktu

TN2010

Główne cechy

  • Umożliwia wydruk do 1000 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19752
  • Oryginalny wysokiej jakości toner firmy Brother
  • Zapewnia oszczędność czasu, pieniędzy i papieru

Opis

Toner TN-2010 firmy Brother sprawia, że urządzenie drukuje szybko i niezawodnie. Wybór tego materiału eksploatacyjnego gwarantuje, że Twoje wydruki będą dostarczane sprawnie aż do ostatniego dokumentu.

Więcej informacji o produkcie

Zużycie czarnego tonera często bywa większe niż tonerów kolorowych. Możliwość wydrukowania do 1,000 stron, pozwala na dłuższe działanie Twojego urządzenia. Zamawiając toner TN-2010 możesz być pewien, że Twoje urządzenie będzie pracowało sprawnie, a wydruki pozostaną krystalicznie czyste.

Kupowanie tańszych zamienników wydaje się kuszące, należy jednak pamiętać, że wpływają one nie tylko na jakość wydruków, ale również na ważność gwarancji oraz możliwe długotrwałe uszkodzenie drukarki.

Oryginalny czarny toner TN-2010 firmy Brother gwarantuje, że Twoja drukarka będzie działać bez zakłóceń, zapewniając wysoką jakość i niezawodność.

Recykling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź naszą stronę.

do góry