1. Home
  2. Eksploatacja
  3. TN-1050

Oryginalny czarny toner TN-1050 firmy Brother

Czarny toner TN-1050 firmy Brother o wydajności do 1,000 stron.

Oryginalny czarny toner TN-1050 firmy Brother dostarcza czytelnych wydruków najwyższej jakości. Materiał eksploatacyjny został zaprojektowany do harmonijnej współpracy z urządzeniami Brother. Upewnij się, że Twoje dokumenty nadal przyciągają spojrzenia kupując toner TN-1050.

Główne cechy

  • Umożliwia wydruk do do 1,000 stron zgodnie z normą ISO/IEC19752
  • Oryginalny wysokiej jakości toner firmy Brother
  • Zapewnia oszczędność czasu, pieniędzy i papieru

Podsumowanie

Czarny toner TN-1050 został zaprojektowany do bezproblemowej współpracy z urządzeniami firmy Brother. Cechą charakterystyczną tego materiału eksploatacyjnego jest zapewnienie wysokiej jakości wydruków.

Kupowanie tańszych zamienników wydaje się kuszące, należy jednak pamiętać, że wpływają one nie tylko na jakość wydruków, ale również na ważność gwarancji oraz możliwe długotrwałe uszkodzenie urządzenia.

Toner TN-1050 firmy Brother gwarantuje, że Twoje urządzenie będzie działać bez zakłóceń, zapewniając wysoką jakość i niezawodność.

Recycling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź stronę Brother Earth.