Oryginalny pas transmisyjny Brother BU-220CL 

Pas transmisyjny BU-220CL firmy Brother. Wydajność do 50 000 stron.   

Wydajność do 50 000 stron

Wysokiej jakości, oryginalny produkt firmy Brother

Gwarancja pracy drukarki na najwyższym poziomie

Specyfikacja produktu

BU220CL_main

Główne cechy

  • Wydajność do 50 000 stron
  • Wysokiej jakości, oryginalny produkt firmy Brother
  • Gwarancja pracy drukarki na najwyższym poziomie

Opis

Oryginalny pas transmisyjny BU-220CL jest kompatybilny z szeroką gamą drukarek laserowych firmy Brother. Opracowany, aby zapewnić możliwie najszybszy i najdokładniejszy druk dokumentów - pas BU-220CL - zapewnia bezproblemową konserwację drukarki.

Więcej informacji o produkcie

Oryginalny pas transmisyjny BU-220CL jest niezbędny w biurze, jeżeli chodzi o przedłużenie żywotności drukarki i zapewnienie ciągłego druku wysokiej jakości dokumnetów.

Pas BU-220CL zapewnia odpowiednie rozprowadzanie tonera w drukarce laserowej, dzięki czemu tekst oraz obraz są odpowiednio i wyraźnie drukowane. Szybki i łatwy w montażu pas odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu profesjonalnego druku, którego można się spodziewać po drukarkach Brother.

Zapewniając wydajność do 50 000 stron, pas transmisyjny służy na długo i jest niezawodny, przez co codzienna konserwacja drukarki jest dużo łatwiejsza.

Recykling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź naszą stronę.

do góry