Czarna taśma termotransferowa woskowa premium BWP-1D450-110

BWP-1D450-110 - czarna taśma termotransferowa woskowa premium o długości 450 metrów i szerokości 110 mm certyfikowana przez Brother International Europe.

Taśma o długości 450 metrów

110 mm szerokości

Wysokiej jakości taśma termotransferowa

Specyfikacja produktu

BWP1D450110 wstążka 450m do drukarek TJ na przezroczystym tle - front

Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Czarna woskowa premium

Wymaga stosowania z etykietami w rolce

Key features

  • Taśma o długości 450 metrów
  • 110 mm szerokości
  • Wysokiej jakości taśma termotransferowa
  • Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty
  • Czarna woskowa premium
  • Wymaga stosowania z etykietami w rolce

Opis

Długa taśma woskowa termotransferowa premium została zaprojektowana z myślą o sprostaniu wszystkich potrzeb związanych z etykietowaniem. 

Taśma o szerokości 110 mm może być stosowana w w transporcie, logistyce oraz produkcji. Idealnie sprawdzi się do drukowania kodów kreskowych oraz wielu innych zastosowań.

Taśma woskowa termotransferowa premium jest ekonomiczna i powinna być stosowana ze standardowymi etykietami papierowymi. BWP-1D450-110 to nośnik kompatybilny z etykietami w rolce i przemysłowymi drukarkami etykiet.

Więcej informacji o produkcie

Taśma termotransferowa woskowa premium do przemysłowych drukarek etykiet

Taśma woskowa termotransferowa premium BWP-1D450-110 zapewnia profesjonalne rezultaty. 

Taśma o  szerokości 110 mm pozwala na wydrukowanie kodów kreskowych oraz tekstu do różnych zastosowań i jest kompatybilna z przemysłowymi drukarkami etykiet.

Długość nośnika - 450 metrów, minimalizuje przestoje i sprawia, że konieczność jego wymiany jest rzadsza, co wpływa na oszczędność czasu i pieniędzy.

Wybierając taśmę woskową premium certyfikowaną przez Brother International Europe, możesz mieć pewność, że drukarka etykiet firmy Brother będzie nadal pracować z najwyższą wydajnością, nawet w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych.

do góry