BSS-1D450-110 czarna standardowa taśma termotransferowa woskowo-żywiczna

BSS-1D450-110 czarna standardowa taśma termotransferowa woskowo-żywiczna o długości 450 metrów i szerokości 110 mm, certyfikowana przez Brother International Europe.

Taśma termotransferowa o długości 450 metrów

110 mm szerokości

Czarna standardowa taśma woskowo-żywiczna

Specyfikacja produktu

BSS1D450110 wstążka 450m do drukarek TJ na przezroczystym tle - front

Wysokiej jakości taśma termotransferowa

Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Wymaga stosowania z etykietami w rolce

Najważniejsze funkcje

  • Taśma termotransferowa o długości 450 metrów
  • 110 mm szerokości
  • Czarna standardowa taśma woskowo-żywiczna
  • Wysokiej jakości taśma termotransferowa
  • Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty
  • Wymaga stosowania z etykietami w rolce

Opis

Długa standardowa taśma woskowo-żywiczna taśma termotransferowa premium została zaprojektowana, aby sprostać twoim potrzebom związanym z etykietowaniem.

Taśma o szerokości 110 mm może być stosowana w transporcie, logistyce oraz produkcji. Idealnie sprawdzi się do drukowania kodów kreskowych oraz wielu innych zastosowań.

Taśmy termotransferowe woskowo-żywiczne stanowią idealne połączenie ekonomicznej taśmy woskowej i trwałej żywicznej. BSS-1D450-110 stosuje się w połączeniu z kompatybilnymi etykietami w rolce oraz drukarką etykiet z serii TJ. Taśmy woskowo-żywiczne najlepiej sprawdzają się w kombinacji z powlekanymi etykietami papierowymi.

Więcej informacji o produkcie

Standardowa termotransferowa taśma woskowo-żywiczna do przemysłowych drukarek etykiet

Możesz oczekiwać profesjonalnych rezultatów po zastosowaniu standardowej woskowo-żywicznej taśmy termotransferowej BSS-1D450-110.

Taśma o  szerokości 110 mm pozwala na wydrukowanie kodów kreskowych oraz tekstu do różnych zastosowań i jest kompatybilna z przemysłowymi drukarkami etykiet.

Taśma o długości 450 metrów, minimalizuje przestoje i sprawia, że konieczność jego wymiany jest rzadsza, co wpływa na oszczędność czasu i pieniędzy.

Wybierając woskowo-żywiczną taśmę termotransferową premium certyfikowaną przez Brother International Europe, możesz mieć pewność, że drukarka etykiet firmy Brother będzie nadal pracować z najwyższą wydajnością, nawet w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych.
do góry