Standardowa czarna termotransferowa taśma żywiczna BRS-1D450-110

BRS-1D450-110 standardowa czarna taśma żywiczna o długości 450 metrów i szerokości 110 mm certyfikowana przez Brother International Europe.

Taśma termotransferowa o długości 450 metrów

110 mm szerokości

Wysokiej jakości taśma termotransferowa

Specyfikacja produktu

BRS1D450110 wstążka 450m do drukarek TJ na przezroczystym tle - front

Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Czarna standardowa taśma żywiczna

Wymaga stosowania z etykietami w rolce

Najważniejsze funkcje

  • Taśma termotransferowa o długości 450 metrów
  • 110 mm szerokości
  • Wysokiej jakości taśma termotransferowa
  • Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty
  • Czarna standardowa taśma żywiczna
  • Wymaga stosowania z etykietami w rolce

Opis

Długa żywiczna standardowa taśma termotransferowa została zaprojektowana, aby sprostać twoim potrzebom związanym z etykietowaniem.

Taśma o  szerokości 110 mm pozwala na wydrukowanie kodów kreskowych oraz tekstu do różnych zastosowań i jest kompatybilna z przemysłowymi drukarkami etykiet Brother.

Żywiczne taśmy termotransferowe zapewniają trwałe wydruki wysokiej jakości odpowiednie do foliowych etykiet. BRS-1D450-110 to żywiczna taśma termotransferowa kompatybilna z etykietami w rolce do przemysłowych drukarek etykiet.
.

Więcej informacji o produkcie

Standardowa żywiczna taśma termotransferowa do przemysłowych drukarek etykiet

Możesz oczekiwać profesjonalnych rezultatów po zastosowaniu standardowej żywicznej taśmy termotransferowej BRS-1D450-110.

Taśma o szerokości 110 mm umożliwia łatwe drukowanie kodów kreskowych i tekstu do różnych zastosowań na kompatybilnej przemysłowej drukarce etykiet Brother.

Długość nośnika - 450 metrów, minimalizuje przestoje i sprawia, że konieczność jego wymiany jest rzadsza, co wpływa na oszczędność czasu i pieniędzy.

Wybierając standardową żywiczną taśmę termotransferową certyfikowaną przez Brother International Europe, możesz mieć pewność optymalnej pracy drukarki etykiet Brother, nawet w najtrudniejszych produkcyjnych warunkach.
 
do góry