Taśma barwiąca pokryta woskiem BWS-1D300-110

BWS-1D300-110 taśma barwiąca pokryta woskiem, o długości 300 metrów i szerokości 110mm, z certyfikatem Brother International Europe.

Taśma o długości 300m

110mm szerokości

Charakteryzuje się wysoką jakością

Specyfikacja produktu

Czarna taśma barwiąca

Zapewnia czytelne i trwałe rezultaty

Standardowy wosk z czarnym tuszem

Wymaga kompatybilnej rolki etykiet

Główne funkcje

  • Taśma o długości 300m
  • 110mm szerokości
  • Charakteryzuje się wysoką jakością
  • Zapewnia czytelne i trwałe rezultaty
  • Standardowy wosk z czarnym tuszem
  • Wymaga kompatybilnej rolki etykiet

Opis

Taśma barwiąca o długości 300 metrów została zaprojektowana, aby sprostać wszystkim potrzebom związanym z etykietowaniem. Nośnik znajduje zastosowanie zarówno w logistyce, handlu detalicznym, służbie zdrowia jak i w innych sektorach. Czarną taśmę barwiącą BWS-1D300-110 stosuje są w połączeniu z kompatybilnymi etykietami w rolce.

Powiązane urządzenia

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Więcej informacji o produkcie

Czarna taśma barwiąca pokryta woskiem, zapewnia profesjonalne rezultaty i bezproblemowe drukowanie przy użyciu kompatybilnych drukarek etykiet firmy Brother. 300 metrów długości taśmy sprawia, że nie wymaga ona częstej wymiany, umożliwiając niezawodną pracę drukarki przez długi czas.

Profesjonalnej jakości taśma barwiąca pokryta woskiem BWS-1D300-110 jest kompatybilna z wybranymi termotransferowymi drukarkami etykiet firmy Brother.

Wybierając taśmę barwiącą pokrytą woskiem, certyfikowaną przez Brother International Europe, możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie będzie pracowało w optymalnych warunkach tworząc trwałe etykiety bez zabrudzeń. 
do góry