Czarna taśma barwiąca żywiczno-woskowa BSS-1D300-110

BSS-1D300-110 czarna taśma barwiąca żywiczno-woskowa, o długości 300 metrów i szerokości 110mm. Nośnik certyfikowany przez Brother International Europe.

Taśma o długości 300m

110mm szerokości

Taśma woskowo-żywiczna z czarnym tuszem

Specyfikacja produktu

Czarna taśma barwiąca

Charakteryzuje się wysoką jakością

Zapewnia czytelne i trwałe rezultaty

Wymaga kompatybilnej rolki etykiet

Główne cechy

  • Taśma o długości 300m
  • 110mm szerokości
  • Taśma woskowo-żywiczna z czarnym tuszem
  • Charakteryzuje się wysoką jakością
  • Zapewnia czytelne i trwałe rezultaty
  • Wymaga kompatybilnej rolki etykiet

Opis

Taśma barwiąca woskowo-żywiczna o długości 300 metrów, została zaprojektowana, aby sprostać wszystkim potrzebom związanym z etykietowaniem. Nośnik znajduje zastosowanie zarówno w logistyce, handlu detalicznym, służbie zdrowia jak i w innych sektorach. Czarną taśmę barwiącą BSS-1D300-110 stosuje się w połączeniu z kompatybilnymi etykietami w rolce.

Powiązane urządzenia

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Więcej informacji o produkcie

Czarna taśma żywiczno-woskowa zapewnia profesjonalne rezultaty i bezproblemowe drukowanie przy użyciu kompatybilnych drukarek etykiet firmy Brother. 300 metrów długości taśmy sprawia, że nie wymaga ona częstej wymiany, umożliwiając niezawodną pracę drukarki przez długi czas.

Profesjonalnej jakości taśma barwiąca żywiczno-woskowa BSS-1D300-110 jest kompatybilna z wybranymi termotransferowymi drukarkami etykiet firmy Brother.

Wybierając taśmę barwiącą żywiczno-woskową, certyfikowaną przez Brother International Europe, możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie będzie pracowało w optymalnych warunkach tworząc trwałe etykiety bez zabrudzeń.
do góry