Taśma barwiąca premium pokryta żywicą BRP-1D300-110

BRP-1D300-110 czarna taśma barwiąca premium pokryta żywicą, o długości 300 metrów i szerokości 110mm. Nośnik certyfikowany przez Brother International Europe.

Taśma o długości 300m

110mm szerokości

Charakteryzuje się wysoką jakością

Specyfikacja produktu

Czarna taśma barwiąca

Zapewnia czytelne i trwałe rezultaty

Połączenie żywicy premium z czarnym tuszem

Wymaga kompatybilnej rolki etykiet

Główne funkcje

  • Taśma o długości 300m
  • 110mm szerokości
  • Charakteryzuje się wysoką jakością
  • Zapewnia czytelne i trwałe rezultaty
  • Połączenie żywicy premium z czarnym tuszem
  • Wymaga kompatybilnej rolki etykiet

Opis

Taśma barwiąca premium o długości 300 metrów, pokryta żywicą, została zaprojektowana, aby sprostać wszystkim potrzebom związanym z etykietowaniem. Nośnik znajduje zastosowanie zarówno w logistyce, handlu detalicznym, służbie zdrowia jak i w innych sektorach. Czarną taśmę barwiącą BRP-1D300-110 stosuje są w połączeniu z kompatybilnymi etykietami w rolce.

Powiązane urządzenia

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Więcej informacji o produkcie

Czarna taśma premium pokryta żywicą, zapewnia profesjonalne rezultaty i bezproblemowe drukowanie przy użyciu kompatybilnych drukarek etykiet firmy Brother. 300 metrów długości taśmy sprawia, że nie wymaga ona częstej wymiany, umożliwiając niezawodną pracę drukarki przez długi czas.

Profesjonalnej jakości taśma barwiąca premium pokryta żywicą BRP-1D300-110 jest kompatybilna z wybranymi termotransferowymi drukarkami etykiet firmy Brother.

Wybierając taśmę barwiącą premium pokrytą żywicą, certyfikowaną przez Brother International Europe, możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie będzie pracowało w optymalnych warunkach tworząc trwałe etykiety bez zabrudzeń.
do góry