Oryginalna pierowa taśma ciągła DK-22205 firmy Brother - czarny nadruk na białym tle o szerokości 62mm

Oryginalna pierowa taśma ciągła DK-22205 firmy Brother - czarny nadruk na białym tle o szerokości 62mm i długości 30,48m

62mm szerokości, 30.48m długości

Wysokiej jakości oryginalne etykiety na rolce firmy Brother

Zapewniają wyraźne i trwałe rezultaty

Specyfikacja produktu

DK22205 and Roll

Główne cechy

  • 62mm szerokości, 30.48m długości
  • Wysokiej jakości oryginalne etykiety na rolce firmy Brother
  • Zapewniają wyraźne i trwałe rezultaty

Opis

Niezależnie od tego czy tworzysz etykiety do kopert, segregatorów czy w celu oznaczenia półek, możesz cieszyć się elastycznością etykiet o dowolnej długości.Taśma ciągła DK-22205 z mocnym klejem, nadaje się wykorzystania zarówno w domu jak i w biurze.

Więcej informacji o produkcie

Niezależnie od tego czy tworzysz etykiety do kopert, segregatorów czy w celu oznaczenia półek, z taśmą DK-22205 możesz cieszyć się elastycznością etykiet o dowolnej długości. Specjalnie zaprojektowana, aby spełnić wszystkie potrzeby związane z etykietowaniem, taśma papierowa ciągła umożliwia tworzenie oznaczeń o długości jakiej potrzebujesz.

Możesz usprawnić organizację w domu i w pracy korzystając oryginalnej taśmy DK-22205 firmy Brother. Taśma z czarnym nadrukiem na białym tle i mocnym klejem została przetestowana przez zespół firmy Brother w celu uzyskania etykiet najwyższej jakości i trwałości.

Wybierając taśmę ciągłą DK-22205 firmy Brother, możesz być pewien, że Twoja drukarka etykiet będzie pracowała na najwyższym poziomie, drukując przejrzyste i wytrzymałe taśmy.

do góry