Oryginalny wkład atramentowy Brother LC125XLC - cyjan

Wysokowydajny wkład atramentowy cyjan Brother LC125XLC - pojedyncze opakowanie. Drukuje 1200 stron

Drukuje 1200 stron zgodnie z normą ISO/IEC 24711

Wysokiej jakości oryginalny wkład firmy Brother

Zapobiega marnotrawstwu, oszczędzając papier, czas i pieniądze

Specyfikacja produktu

LC125XLC_main

Główne cechy

  • Drukuje 1200 stron zgodnie z normą ISO/IEC 24711
  • Wysokiej jakości oryginalny wkład firmy Brother
  • Zapobiega marnotrawstwu, oszczędzając papier, czas i pieniądze

Opis

Ten oryginalny wkład atramentowy LC125XLC w kolorze cyjan został zaprojektowany, aby zapewnić zawsze wysokiej jakości wydruki w kolorze, idealnie pasujące do Twojej drukarki Brother. A ponieważ jest to wkład o wysokiej wydajności, LC125XLC działa dłużej – ale bez uszczerbku na jakości.

Więcej informacji o produkcie

Dostępny również w innych kolorach:

Kiedy nadejdzie czas wymiany atramentu w drukarce, możesz polegać na wkładzie atramentowym Brother LC125XLC, aby zapewnić, że drukarka pozostanie w idealnym stanie, a wydruki pozostaną krystalicznie czyste.

Chociaż kupowanie tańszych, niemarkowych materiałów eksploatacyjnych może być kuszące, należy pamiętać, że wkłady i inne tanie wkłady drukujące mogą nie tylko wpłynąć na jakość wydruków, ale także unieważnić gwarancję i spowodować długotrwałe uszkodzenie drukarki.

Ten oryginalny wkład atramentowy LC125XLC sprawia, że urządzenie działa tak, jak powinno, zapewniając na dłuższą metę lepszy stosunek jakości do ceny i imponujące wyniki za każdym razem. Ponieważ jest to kaseta o wysokiej wydajności, LC125XLC działa dłużej niż standardowa kaseta, ale oferuje te same doskonałe wyniki jakości.

Creative Center

Odwiedź Brother Creative Center, aby uzyskać dostęp do bazy 2 000 szablonów. Możesz je spersonalizować tworząc wyjątkowe dokumenty lub inne kreatywne projekty.

Sekcja "Do pracy" oferuje szereg materiałów marketingowych zaprojektowanych, aby pomóc Ci w pracy. Znajdziesz tam między innymi szablony kartek biznesowych, faktur, ulotek czy plakatów. Umożliwiamy Ci dopasowanie ich do Twoich potrzeb.

Niezależnie czy prowadzisz działalność gospodarczą czy małą firmę, szablony pozwolą Ci stworzyć atrakcyjne dokumenty, przyciągając klientów pomimo niewielkiego budżetu.

Sekcja domowa również oferuje wiele poręcznych materiałów papierowych - od pomocy edukacyjnych aż po gry. Dzięki nim stworzysz z dziećmi wesołe dekoracje, prezenty na specjalne okazje, papierowe rękodzieło.

Tak wiele jest do odkrycia, a wszystko to za darmo!

do góry