Oryginalny wkład atramentowy Brother LC970RBWBP Rainbow Blister

Wkłady z atramentem cyjan, magenta i żółty Brother LC970RBWBP Rainbow Blister. Każdy wkład drukuje 300 stron.

Każdy wkład drukuje 300 stron zgodnie z normą ISO/IEC 24711

Wysokiej jakości oryginalny wkład firmy Brother

Zapobiega marnotrawstwu, oszczędzając papier, czas i pieniądze

Specyfikacja produktu

LC970RBWBP_main

Główne cechy

  • Każdy wkład drukuje 300 stron zgodnie z normą ISO/IEC 24711
  • Wysokiej jakości oryginalny wkład firmy Brother
  • Zapobiega marnotrawstwu, oszczędzając papier, czas i pieniądze

Opis

Upewnij się, że wymiana oryginalnych wkładów atramentowych Brother jest tak bezproblemowa i przystępna cenowo, jak to tylko możliwe, kupując ten LC970RBWBP Rainbow Blister Pack. Opakowanie zawiera wkłady cyjan, żółty i magenta, wszystkie zaprojektowane tak, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojej drukarki Brother.

Więcej informacji o produkcie

Wkłady atramentowe LC970C, LC970M i LC970Y zawarte w tym opakowaniu blistrowym Rainbow LC970RBWBP zostały profesjonalnie zaprojektowane do bezproblemowej współpracy z drukarką Brother, zapewniając najwyższą jakość wyników za każdym razem.

Chociaż używanie tańszych, niemarkowych wkładów może na krótką metę zaoszczędzić pieniądze, nie są one tak kompatybilne z twoją maszyną. Możliwe, że używanie tych często gorszych produktów może spowodować problemy z drukowaniem, a nawet uszkodzić drukarkę – więc po co ryzykować?

Wybierając ten oryginalny, tęczowy blister z wkładem atramentowym LC970RBWBP, zapewnisz sobie najlepszą wydajność drukarki, a także, że każda gwarancja, którą posiadasz, pozostanie ważna, zapewniając Ci dodatkowy spokój ducha.

do góry