Zestaw oryginalnych pojemników z kolorowymi tuszami Brother BT5000CLVAL

Brother BT5000CLVAL - zestaw butelek z tuszami cyan, magenta i żółtym. Każda butelka z kolorowym tuszem pozwala na wydruk do 5000 stron.

Butelki z kolorowymi tuszami pozwalają na wydruk do 5000 stron zgodnie z normą ISO/IEC 24711

Wysokiej jakości zestaw oryginalnych butelek z tuszem Brother BT5000CLVAL

Zestawy są bardziej ekonomiczne w zakupie niż pojedyncze opakowania. Dodatkową korzyścią jest niższy koszt wydruku jednej strony.

Specyfikacja produktu

Zdjęcie zestawu kolorowych tuszy BT5000CLVAL na białym tle

Oryginalny tusz firmy Brother został starannie przetestowany, aby zapewnić wysoką jakość wydruków, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze

Korzystanie z oryginalnych butelek z atramentem Brother BT5000CLVAL pozwala zachować gwarancję drukarki

Najważniejsze funkcje

  • Butelki z kolorowymi tuszami pozwalają na wydruk do 5000 stron zgodnie z normą ISO/IEC 24711
  • Wysokiej jakości zestaw oryginalnych butelek z tuszem Brother BT5000CLVAL
  • Zestawy są bardziej ekonomiczne w zakupie niż pojedyncze opakowania. Dodatkową korzyścią jest niższy koszt wydruku jednej strony.
  • Oryginalny tusz firmy Brother został starannie przetestowany, aby zapewnić wysoką jakość wydruków, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze
  • Korzystanie z oryginalnych butelek z atramentem Brother BT5000CLVAL pozwala zachować gwarancję drukarki

Opis

Szukasz tuszu, który zapewnia bezproblemową wydajność przy każdym drukowaniu? Zestaw tuszy Brother BT5000CLVAL (cyan, żółty i magenta) o właściwościach odpornych na blaknięcie kolorów. Butelki z atramentami pozwalają na płynne, niezawodne i najwyższej jakości wydruki od pierwszego do ostatniego. Nasze doskonale zaprojektowane tusze gwarantują płynną współpracę z urządzeniami Brother. 

Brother uwzględnia wpływ na środowisko na każdym etapie cyklu życia swoich produktów, zmniejszając ilość odpadów na wysypiskach. Wszystkie nasze urządzenia i materiały eksploatacyjne są skonstruowane z myślą o planecie. 
 
Oryginalny zestaw tuszy Brother BT5000CLVAL.

Kompatybilny z

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Więcej informacji o produkcie

 
Niezawodność i zapewnienie wysokiej jakości, czytelne wydruki

Niezawodność i wysoka jakość

Technologia druku w kolorze z tuszem Brother umożliwia uzyskanie profesjonalnych wydruków i zawiera starannie wybrane substancje chemiczne, które zapobiegają zatykaniu głowicy drukującej oraz gwarantują płynniejszą pracę. Zapewnia to niezawodność i trwałość drukarki Brother.

gwarancja jakości wydruków,pani trzyma kolorowy wydruk

Gwarantowane działanie

Tusz firmy Brother został zaprojektowany z myślą o urządzeniach drukujących Brother. Oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Brother to najlepszy sposób ochrony produktu i zapewnienia optymalnej wydajności drukarki Brother.

Przetestowana wydajność

Przetestowana wydajność

Tusze i papier firmy Brother są odporne na blaknięcie, dzięki czemu dłuższa ekspozycja na słońce nie powoduje zaniku kolorów na wydruku. Prawdziwie profesjonalne wykończenie z oryginalnym tuszem firmy Brother.

wsparcie zawsze po Twojej stronie

Zawsze "po Twojej stronie"

Stosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych w drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych Brother gwarantuje optymalną wydajność. Brother jest zawsze „po Twojej stronie”. Zobowiązujemy się do zapewnienia doskonałej obsługi klienta - zarówno przed, jak i po zakupie sprzętu.

 
Autentyczność drukarek atramentowych

Sprawdź autentyczność

Holograficzna etykieta bezpieczeństwa znajduje się na oryginalnym tuszu firmy Brother. Upewnij się, że opakowanie i naklejka zabezpieczająca nie zostały naruszone. Potwierdź oryginalność wprowadzając unikalny 7-cyfrowy numer identyfikacyjny na stronie: www.brother.com/id

dwie kolorowe papugi latają nad dżunglą

Środowisko i zrównoważony rozwój

Wszystkie tusze Brother zaprojektowano tak, aby miały jak najmniejsze oddziaływanie na środowisko. Nasza organizacja oferuje klientom przyjazny dla środowiska sposób utylizacji produktów marki Brother po zakończeniu ich eksploatacji. 

 
Wygodne opakowanie zbiorcze, kobieta odbiera wydruk z drukarki

Opakowania zbiorcze zwiększają wygodę użytkowania

Oszczędzaj czas i pieniądze, dzięki zbiorczemu opakowaniu tuszy. Bardziej ekonomiczne i wygodne niż w przypadku zakupu pojedynczego opakowania, obniżające koszt wydruku strony i zapewniające możliwość drukowania bez przerw.

do góry