1. Home
  2. Seria QL-800
QL-800 series label printer

Seria drukarek etykiet QL-800

Poznaj różnicę

Seria drukarek QL-800 pozwala na wydruk etykiet w czerni i czerwieni* o długości do 1 m (z taśmy ciągłej). Urządzenia wyposażone są w łączność bezprzewodową, która pozwala na bezpośrednie drukowanie etykiet z urządzeń mobilnych**. Dodatkowo, drukarki z serii QL-800, posiadają wbudowaną gilotynę, która umożliwia profesjonalne wykończenie etykiety.

Kluczowe cechy drukarek z serii QL-800

Labels on work IDs

Druk etykiet w czerni i czerwieni

Niezależnie od tego czy drukujesz etykiety opisujące alergeny pokarmowe, dane adresowe, poufne pliki czy obiekty tymczasowe, nasze dwukolorowe etykiety* ułatwiają stworzenie czytelnej, profesjonalnej etykiety.

Dowiedz się więcej

Labels on folders and stationery

Druk z taśmy ciągłej

Taśma ciągła pozwala na stworzenie etykiety do 1 metra długości, dzięki czemu wykorzystujesz tyle taśmy ile potrzebujesz, bez konieczności jej marnowania.

Obejrzyj taśmy

Person printing wirelessly from their smartphone

Bezprzewodowa aplikacja do drukowania

Drukuj przy pomocy bezprzewodowych drukarek etykiet**. Aplikacja pozwala na stworzenie i wydrukowanie etykiety bez względu na czas i miejsce.

Pobierz aplikację iPrint&Label poprzez App Store lub Google Play.

Wykorzystaj drukarki z serii QL-800 w swojej branży

*Wymaga taśmy DK-22251. **Dostępne wyłącznie przy urządzeniach QL-810W i QL-820NWB. Kompatybilne z aplikacją iPrint&Label – druk dwukolorowy przewidywany od maja 2017.