PT-H110

Ręczna drukarka etykiet

Rozdzielczość 180 dpi

Prędkość druku do 20 mm/sek.

Etykiety o szerokości do 12 mm

Specyfikacja produktu

PTH110 with if design logo

3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl)

Najważniejsze funkcje

  • Rozdzielczość 180 dpi
  • Prędkość druku do 20 mm/sek.
  • Etykiety o szerokości do 12 mm
  • 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl)

Opis

PT-H110 to niewielka i lekka przenośna drukarka, która charakteryzuje się wygodną oraz prostą obsługą. Została wyposażona w pełną klawiaturę QWERTY z literami i znakami numerycznymi oraz w czytelny wyświetlacz LCD, który oferuje funkcję podglądu druku. Model charakteryzuje się wysoką prędkością druku, wynoszącą aż 20 mm/s oraz wbudowaną gilotyną, gwarantującą, że etykiety będą równo ucięte. Drukuje w rozdzielczości 180 dpi, na taśmach o szerokościach 3,5, 6, 9 lub 12 mm i długości od 30 do 300 mm oraz pozwala na wydruk do 2 linijek tekstu. Wydrukowane etykiety mogą być umieszczane na dokumentach, segregatorach, teczkach, płytach CD/DVD, kablach i wtyczkach, identyfikatorach, jak również na meblach.

Materiały eksploatacyjne i akcesoria

Filtruj według

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Specyfikacja

Zobacz pełną specyfikację

Ogólne — P-touch

Typ urządzenia Ręczny
Maksymalna szerokość taśmy (mm) 12
Typ odcinarki Pełny
Wyświetlacz LCD
Lokalizacje pamięci 15
Technologia Termotransferowa
Baterie alkaliczne 6 x AAA (LR03/HR03)
Rozmiar wyświetlacza 16 znaków x 1 wiersz
Języki Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski, włoski, holenderski, duński, norweski, szwedzki, fiński, węgierski, czeski, polski, rumuński, słoweński, słowacki, chorwacki, turecki, portugalski brazylijski

Ogólne materiały eksploatacyjne

Szerokość 3,5, 6, 9, 12 mm
Typ TZe

Wymiary i ciężar

Waga 0,40 kg
Wymiary 111 x 204 x 58 mm (szer. x gł. x wys.)

W opakowaniu

Podręcznik użytkownika Tak
Karta gwarancyjna Tak
Kasety z taśmą 12 mm czarny nadruk/białe tło (4 m)

Projektowanie etykiet

Czcionki 3
Ramki 15
Symbole 253
Podkreśl Tak
Druk pionowy Tak
Rozmiar tekstu 3 (mały/średni/duży)
Style tekstu normalny/pogrubiony/podkreślony/kursywa/kursywa i pogrubiony/kursywa i cień

Drukowanie

Drukowanie lustrzanego odbicia Tak

Wstępnie zdefiniowane układy etykiet

Funkcja oznaczania kabli Tak

Gwarancja

Gwarancja 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl)
Pokaż więcej
Pokaż mniej

Zobacz pełną specyfikację

Pomoc techniczna

kobieta siedziała przy biurku na laptopie

Sterowniki i pliki do pobrania

Pobierz i zainstaluj najnowsze sterowniki i oprogramowanie dla produktów Brother

Zobacz pliki do pobrania
mężczyzna siedział na kanapie, pracując na tablecie

Instrukcje i podręczniki

Pobierz najnowsze instrukcje i podręczniki użytkownika dla produktów Brother

Zobacz instrukcje

Więcej informacji o produkcie

PT-H110 to niewielka i lekka przenośna drukarka, która charakteryzuje się wygodną i prostą obsługą. Została wyposażona w pełną klawiaturę QWERTY z literami i znakami numerycznymi oraz w czytelny wyświetlacz LCD, który oferuje funkcję podglądu druku. Model wyróżnia się wysoką prędkością druku, wynoszącą aż 20 mm/s oraz wbudowaną gilotyną, gwarantującą, że etykiety będą równo ucięte. Drukuje w rozdzielczości 180 dpi, na taśmach o szerokościach 3.5, 6, 9 lub 12 mm i długości od 30 do 300 mm oraz pozwala na wydruk do 2 linijek tekstu. Wydrukowane etykiety mogą być umieszczane na dokumentach, segregatorach, teczkach, płytach CD/DVD, kablach i wtyczkach, identyfikatorach, jak również na meblach.

Nowa drukarka umożliwia kompleksowe projektowanie etykiet. Oferuje opcję wyboru 3 czcionek, 10 styli, ponad 250 symboli graficznych oraz 15 gotowych ramek. Zmiany czcionek oraz ich rozmiarów, dodawanie ramek lub symboli graficznych można wykonywać w prosty sposób za pomocą 5 klawiszy funkcyjnych umieszczonych na urządzeniu. PT-H110 umożliwia także tworzenie etykiet do oznaczania kabli – jest wyposażona w specjalny klawisz funkcyjny, po naciśnięciu którego drukowana jest etykieta w formie tasiemki oplatającej kabel.

Brother PT-H110 drukuje na wytrzymałych, samolaminujących taśmach TZe. Taśmy składają się z sześciu warstw, tworzących cienką oraz wytrzymałą etykietę. Znaki nanoszone są na nie metodą termotransferu i umieszczane pomiędzy dwoma ochronnymi warstwami PET (folia poliestrowa). Takie rozwiązanie zabezpiecza je przed cieczami, tarciem, temperaturą, chemikaliami oraz światłem słonecznym. Przeprowadzone testy taśm zapewniają gwarancję wysokiej jakości oraz dużej wytrzymałości. Są one również wygodne w użyciu – charakteryzują się łatwą w odklejeniu warstwą zabezpieczającą oraz dobrą przyczepnością.

Drukarka P-Touch PT-H110 została objęta 3-letnią gwarancją. Może być zasilana przez 6 baterii typu AAA lub zasilacz sieciowy. Urządzenie jest sprzedawane w zestawie z 4-metrową białą taśmą TZe o szerokości 12 mm.

iF Design Award 2019

Ustanowiona w 1953 roku, znana na całym świecie nagroda iF Design Award jest przyznawana produktom, które spełniają kryteria użytkowe, funkcjonalne i ekologiczne.

do góry